- Markedsleder siden 1969

 

Vår undersøkelsesavdeling gjennomfører daglige intervjuer med byggherrer, arkitekter, konsulenter, entreprenører m.m. i hele landet for å oppdatere alle byggeprosjekter – i alle faser av byggearbeidet. Vi kan skreddersy informasjon i Norge, så vel som i Sverige, Danmark og Finland, hvor informasjonen ligger i samme enhetlige database.

Våre tjenester

  • Byggfakta SMART - Informasjon om planlagte bygg- og anleggsprosjekter og involverte aktører.
  • Leietaker - I Byggfakta SMART kan du nå få opplyst hvem som skal flytte inn i byggene - det vil si leietakeren.
  • Bolignytt - Informasjon om privatpersoner som planlegger nybygg, tilbygg, eller ombygging av enebolig, hytte eller garasje.
  • Spesialundersøkelser - Byggfakta gjennomfører blant annet undersøkelser som kartlegger hva slags rehabiliteringsprosjekter borettslagene skal igang med.
  • DM-utsendelser - La oss sørge for at du når frem med det riktige budskapet, til riktig beslutningstaker, og til rett tid.

 

Byggfakta SMART

Anne Larsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Aleksander Tjæran
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 46 63 88 34
aleksander.tjaran@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Kari-Anne Kristensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 70 48 99
kari.anne.kristensen@byggfakta.no

Jørgen Christensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 92 98 93 44
jorgen.christensen@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Smart

Byggfakta SMART

Petter Evensen
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 20
Petter.Evensen@byggfakta.no

Tord Månstrøm
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 39
Tord.Manstrom@byggfakta.no

Stefan Strickert
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 41
Stefan.Strickert@byggfakta.no

Anette Lensberg
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 23 96 33 71
anette.lensberg@byggfakta.no

Per Helling
Key Account Manager
Mobil: 91 13 03 11
Per.Helling@byggfakta.no

Byggfakta SMART kundesupport

Martin Jamt
Customer care
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Ole-Petter Hansen
Customer Care
Mobil: 90 85 72 91
ole-petter.hansen@byggfakta.no

Kenneth Andersen
Customer care
Mobil: 90 48 27 16
kenneth.andersen@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Customer Care
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Frode Gravningsmyr
Customer Care
Mobil: 90 82 17 16
frode.gravningsmyr@byggfakta.no

Paulina Bednarz
Customer Care
Mobil: 45 51 66 21
paulina.bednarz@byggfakta.no

RAPPORTERING

Celina Olsen
Rapportør
Mobil: 97 54 70 91
celina.olsen@byggfakta.no


Tips oss!

Markedsfør dine prosjekter gratis!

Ved at deres prosjekter finnes i vår database, markedsfører dere prosjektet til over 10.000 mottakere i de nordiske landene.

Send oss din prosjektinformasjon


Offentliggjør dine anbud!

I 2008 formidlet vi mer enn 16.000 private og offentlige anbud til våre kunder. Send din informasjon til oss, og vi formidler den til riktig mottaker, og til rett tid.

Send oss din anbudsinformasjon

Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår